AKTUALNOŚCI Z KLUBU

Poznań UKŁ Leśnik
01 2018.09.21
Ostatnia szansa w tym roku na naukę strzelania z łuku!

Zapraszamy na zajęcia nauki strzelania z łuku. Zajęcia prowadzą trenerzy PZŁucz z wieloletnim doświadczeniem, a przeznaczone są dla wszystkich, którzy ukończyli 10 lat. Dla młodszych dzieci proponujemy zajęcia indywidualne.
Zapisy przyjmujemy do dwóch grup: grupa czwartkowa – zajęcia co tydzień: 4 października w godzinach 17-19, 11 października w godzinach 17-19, 18 i 25 października w godzinach 17-18 ; grupa sobotnia – zajęcia w godzinach 11-13 co tydzień od 6 października do 20 października. Aby ukończyć kurs konieczne jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach. Jeżeli jest to niemożliwe zapraszamy na późniejsze edycje lub lekcje indywidualne. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat kursu w zakładce oferta. Zapisy w postaci mailowej prosimy wysłać z podaniem imienia, nazwiska i telefonu kontaktowego na adres mariusz.dietrich@kslesnik.pl
Po ukończeniu kursu można rozwijać dalej swój talent i doskonalić rzemiosło łucznicze w naszym klubie. Szczegóły podamy na zakończenie kursu.
Administratorem Państwa danych osobowych jest UKŁ Leśnik z siedzibą na ul. Urbanowskiej 41 w Poznaniu. Państwa dane przetwarzane są wyłącznie na potrzeby kursu i o ile nie wyrazicie Państwo oddzielnej zgody, po zakończeniu kursu są usuwane.
Państwa dane nie są przekazywane żadnemu podmiotowi zewnętrznemu.
Macie Państwo prawo do otrzymywania informacji na temat przetwarzanych danych, prawo do ich poprawiania, oraz prawo do żądania ich usunięcia.
Kontakt do administratora danych osobowych poprzez e-mail ado@kslesnik.pl

02 2018.03.06
Halowe Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 2018

Miło nam poinformować, że nasz trener Mariusz Dietrich zdobył srebro na HOMW 2018. Serdecznie gratulujemy.

03 2017.02.28
XXIV Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Na XXIV Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski zawodnicy UKŁ Leśnik: Krzysztof Janicki wywalczył II miejsce, a Rafał Gieryn III miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w zawodach.