AKTUALNOŚCI Z KLUBU

Poznań UKŁ Leśnik
01 2024.03.15
Kursy łucznictwa dla początkujących – kwiecień

UKŁ Leśnik zaprasza na kurs „nauka strzelania z łuku dla początkujących”. Kurs ten dedykowany jest każdemu, kto kiedykolwiek myślał o strzelaniu z łuku. Wiek nie ma znaczenia, jednak nie mniej niż 10 lat. Dla młodszych dzieci wskazane są raczej lekcje indywidualne. Górnej granicy wieku nie ma! Uczymy się na naszym sprzęcie. Nie musisz mieć żadnego przygotowania sportowego. Naukę strzelania z łuku prowadzą trenerzy Polskiego Związku Łuczniczego z wieloletnim doświadczeniem będący jednocześnie czynnymi zawodnikami.

Szczegóły znajdują się na stronie w zakładce Oferta Klubu. Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie.
Łucznictwo to nasza pasja. Serdecznie zapraszamy do spróbowania. Jeśli nie teraz to kiedy?

Do wyboru są dwie grupy:
– Poniedziałki w godzinach 17:00 – 19:00; 8, 15 i 22 kwietnia
– Czwartki w godzinach 17:00 – 19:00; 11, 18 i 25 kwietnia

Wymagane zapisy! Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy (po zapoznaniu się z informacjami na w/w stronie) po przez formularz:
https://forms.gle/g2qwmnfNHRrNZ1zm9

02 2022.02.22
Nabór osób

Klub Sportowy Leśnik w Poznaniu wspólnie ze Stowarzyszeniem Sportowo Rehabilitacyjnym Start w Poznaniu organizuje nabór osób w każdym wieku z orzeczeniem o niepełnosprawności ruchowej, głównie kończyn dolnych, do rekreacyjnej sekcji łuczniczej SSR Start. Zapewniamy wszystkim chętnym wyposażenie w klubowy sprzęt łuczniczy, w tym: łuki i strzały, ochraniacze na przedramię, palce i klatkę piersiową oraz siedziska dla osób siedzących. Oprócz nauki strzelania z łuku prowadzimy zajęcia z koordynacji ruchowej i koncentracji uwagi. Dla chętnych prowadzimy również zajęcia siłowe.Posiadamy doświadczoną kadrę trenerów, życzliwych i oddanych w pracy z osobami niepełnosprawnymi a w klubie panuje atmosfera koleżeńskości i wzajemnej współpracy. Zajęcia odbywają się w Poznaniu na torach łuczniczych przy ul. Urbanowskiej 41 i odbywać się będą w dniach uzgodnionych z zainteresowanymi uczestnikami dopasowanymi do ich możliwości w dniach: poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach popołudniowych a w wyjątkowych sytuacjach również w soboty od godziny 11:00. W naszej sekcji łucznictwo można uprawiać zarówno w formie wyczynowej jak i rekreacyjnej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z trenerem Leszkiem Walkowiakiem tel. 503108900 lub na adres e-poczty:

03 2018.03.06
Halowe Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski 2018

Miło nam poinformować, że nasz trener Mariusz Dietrich zdobył srebro na HOMW 2018. Serdecznie gratulujemy.

04 2017.02.28
XXIV Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski

Na XXIV Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski zawodnicy UKŁ Leśnik: Krzysztof Janicki wywalczył II miejsce, a Rafał Gieryn III miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w zawodach.